Jednoduchá práce s nástupem ihned - Kopřivnice

  • Zadavatel: Comac jobs Nový Jičín
  • Odpovědná osoba: Klára Jalůvková
ID: 1862330 Aktualizováno dnes

Máte zájem o stabilní práci v malém kolektivu?

Přidejte se k nám! Hledáme zodpovědného pracovníka/pracovnici na navěšování galvanických částic.

Lokalita: Kopřivnice
Nástup: Ihned

Pracovní náplň

  • Navěšování a příprava dílů pro galvanické pokovování
  • Manipulace s kovovými díly na závěsná zařízení
  • Kontrola kvality povrchu a finálních produktů po pokovování
  • Dodržování bezpečnostních a pracovních postupů
  • Udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme

  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Zodpovědný přístup k plnění úkolů
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost a schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Zkušenost s galvanickou výrobou je výhodou, ale rádi zaučíme i bez praxe

Nabízíme

  • Práci v malé firmě s přátelskou atmosférou
  • Mzda od 21 500,- až 25 000,- Kč
  • Stabilní zaměstnání s jistotou dlouhodobé spolupráce
  • Odpovídající mzda, včetně bonusů za výkon
  • Zaškolení pro nové zaměstnance
  • Firemní benefity (např. příspěvky na stravování )

Poznámka

Zavolejte na telefonní číslo zobrazit tel. číslo BEZPLATNÁ LINKA) kde Vám rádi zodpovíme více informací.

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Nový Jičín

Odpovědná osoba: Klára Jalůvková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Lužická 1237/29
Nový Jičín
74101

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Kontrola kvality, Kontrola kvality Ostrava
Frenštát pod Radhoštěm (okres Nový Jičín)
21500 - 25000 Kč za měsíc