Volná místa ve výrobě výfuku skvělá mzda i benefity! (m/ž) Hodkovice nad Mohelkou

  • Zadavatel: Manuvia Pardubice
  • Odpovědná osoba: Katarina Petrušková
ID: 1861521 Aktualizováno včera

Jste manuálně zruční a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Výroba výfukových systémů
  • Montážní práce a obsluha výrobních linek
  • Obsluha svařovacího poloautomatu
  • Evidence výroby a provádění kontroly výrobků

Požadujeme

  • Zkušenosti z výrobního závodu
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat na 8 hod. směny

Nabízíme

  • Perspektivní práci na HPP
  • Odborné zaškolení a vedení v začátku
  • Mzda až 35 000 Kč
  • Volné víkendy
  • Výkonnostní bonus až 5 500 Kč
  • Příspěvek na dojíždění 2500 Kč
  • Týdenní zálohy až 1 000 Kč
  • Čisté a klimatizované prostředí
  • UBYTOVÁNÍ ZDARMA v Liberci
  • Stravenkový paušál 110 Kč odp. směna
  • Náborový příspěvek 5 000 Kč po odpracovaných 3 měsících
  • Možnost přivýdělku formou přesčasů
  • Možnost rozšíření kvalifikace na svářeče a získání certifikátu
  • 25 dní dovolené
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Místo výkonu práce: Hodkovice nad Mohelkou (Liberec)

Poznámka

Neváhejte a odpovídejte na inzerát, nebo rovnou volejte zobrazit tel. číslo

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Pardubice

Odpovědná osoba: Katarina Petrušková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Pardubice
100 00

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Práce s ubytováním,