Operátor výroby (M/Ž) Přelouč, práce vhodná pro ženy!

  • Zadavatel: SIMIX GROUP
    Palackého třída 1908
    Pardubice - Zelené Předměstí
  • Odpovědná osoba: Barbora Pilná
ID: 1853387 značka: 449645 Aktualizováno před 6 dny

Pracovní nabídka

Náplň práce:

• Výroba zdravotních pomůcek
• Montáž, kompletace (lepení hadiček na koncovky, nasazování, ochranné krytky na koncovky, svazkování, kroucení)
• Balení výrobků pro zdravotnický průmysl (např. infuzní soupravy)
• Střídání se při montáži a obsluze strojů (práce vsedě/ve stoje)
• Používání automatických a poloautomatických strojů (řezačka hadic, ruční lepení)
• Kontrola kvality daných produktů
• Práce s chemií - práce v čistém prostředí
• 8 hodinové směny
Požadavky:

• Ochota práce na 3 směny
• Schopnost dodržovat pracovní postupy
• Manuální zručnost
• Ochota pracovat v čistém prostředí (nejsou povoleny gelové nehty, make-up, šperky)
Nabízíme:

• Stabilní zaměstnání na HPP
• Mzdu odpovídající odvedení práci
• Možnost týdenních záloh hotově nebo na účet
• UBYTOVÁNÍ nebo příspěvek na něj
• Příspěvek na dopravu
• Zvýhodněné závodní stravování
• Možnost výhodného mobilního tarifu
• Odborné zaškolení v začátcích

SIMIX GROUP Palackého třída 1908 Pardubice - Zelené Předměstí

Odpovědná osoba: Barbora Pilná Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://simixcz.cz/