Práce v lese (pěstební činnost) Tábor

  • Plat: 30000 - 70000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tábor
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
ID: 1848372 Aktualizováno před 4 dny

Přijmeme zkušené pracovníky pro nově vysoutěžený revír(zakázka 8 let)do kompletní pěstební celoroční činnosti.

Pracovní náplň

Sadba, ožínání stromků, stavba, bourání oplocenek, nátěry, postřiky, prořezávky atd.

Požadujeme

praxe v oboru, dobrá fyzická zdatnost

Nabízíme

Práce na HPP, živnost.. Ubytování na firemním penzionu. Informace pouze telefonicky na zobrazit tel. číslo / zobrazit tel. číslo .

Kontakt - zadavatel pozice

GULAG GANG s.r.o.

Odpovědná osoba: Křížová Věra Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Na Folimance 2155/15
Praha 2
12000

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,
Veselí nad Lužnicí (okres Tábor)
30000 - 70000 Kč za měsíc
Možnost ubytování
před týdnem
LS Tábor
Lesy České republiky, s.p.