Operátor výroby - jednoduchá práce Jablůnka

  • Plat: 30000 - 34000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Místo pracoviště: Jablůnka (okres Vsetín)
  • Min. vzdělání: Základní
ID: 1844783 značka: OVHajdík Aktualizováno před 5 dny

Chceme vytvořit tým pracovníků, který podpoří našeho klienta ve výrobě pro světoznámé značky. V rámci spolupráce se stanete rovnocenným členem bezva kolektivu a výborné firemní kultury, která si skutečně svých lidí váží.

Pracovní náplň

Popis činnosti:
1. Navěsíš díly na stojany
2. Stojany s díly přesuneš na lakovací linku
3. Po nalakování zkontoluješ díly a uděláš záznam do dokumentace.
Co od Tebe očekáváme?
Příprava a balení výrobků dle dokumentovaných postupů.
Zapisování záznamů do formulářů.
Jednoduchá manuální práce.
Neboj nejedná se o stereotypní práci, výrobky, které lakuješ jsou různé. Nejde o sériovou výrobu

Požadujeme

Pečlivost a spolehlivost
Schopnost pracovat v týmu
Chuť pracovat

Nabízíme

příspěvek na dopravu 2Kč/km do práce i z práce
25 dní dovolené
50% příplatek za přesčas
příspěvek na stravování 116 Kč/směna - 56Kč přímo do mzdy a 60Kč na oběd, za který si poté zaplatíš jen 40Kč
při trvání pracovního poměru déle než 1 rok přispíváme na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření.

Kontakt - zadavatel pozice

Job Camere CZ s.r.o.

Odpovědná osoba: Job Camere Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Belgická 115/40
Praha - Vinohrady
12000

Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
30000 - 35000 Kč za měsíc