Práce ve skladu s průkazem i bez na VZV stačí pouze praxe! Kutná Hora

  • Plat: 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Místo pracoviště: Kutná Hora
  • Zadavatel: Manuvia Pardubice
  • Odpovědná osoba: Katarina Petrušková
ID: 1871045 Aktualizováno dnes

Máte zkušenost ve skladu s obsluhou vysokozdvižného vozíku a chtěli byste ji využít? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Obsluha VZV
  • Vyhledávání a příprava materiálu
  • Práce s terminálem
  • Příjem a výdej materiálu
  • Nakládka a vykládka kamionů
  • Kompletace zakázek na export

Požadujeme

  • Strukturovaný životopis
  • Ochota pracovat na směny
  • Zkušenost s práci ve skladu výhodou
  • Zkušenost s obsluhou VZV (není nutné mít průkaz na VZV)

Nabízíme

  • Perspektivní práci na HPP
  • Mzda až 30 000 Kč dle zkušeností a praxe uchazeče
  • Možnost týdenních záloh až 4 000 Kč měsíčně
  • Prémie k mzdě 2 900 Kč
  • Příspěvek na stravu 165 Kč/ směna
  • Příspěvek na dopravu až 190 Kč/směna (dle vzdálenosti)
  • Následná profesní školení
  • Dovolená 25 dní
  • Mezinárodní rychle rostoucí společnost, která je lídrem ve svém oboru
  • Bonusy a příplatky
  • Možnost přesčasů
  • Výhodné mobilní tarify
  • Místo výkonu práce:Kutná Hora

Poznámka

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Pardubice

Odpovědná osoba: Katarina Petrušková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Pardubice
100 00

Nabídka je zařazena v sekci: Obsluha VZV, Obsluha VZV střední Čechy
Kutná Hora
30000 Kč za měsíc
Kutná Hora
Manuvia - centrální nábor Ostrava
28000 Kč za měsíc
Kutná Hora