Práce v automotiv pro m/ž / Ubytování zdarma Pohořelice

  • Plat: 24000 - 28000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: Pohořelice (okres Brno-venkov)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Jana Ďurneková
ID: 1870961 Aktualizováno dnes

Hledáte práci v dynamickém prostředí, kde můžete uplatnit své dovednosti a získat nové zkušenosti? Připojte se k našemu týmu v Pohořelicích! Nabízíme stabilní zaměstnání v moderní výrobě s možností profesního růstu a atraktivními benefity.

Pracovní náplň

Zakládání dílů a komponentů do přípravku a spuštění stroje
Ukládání hotových dílů do boxů
Kontrola kvality výrobků
Vyplňování výrobních dokumentací
Dodržování bezpečnostních předpisů při práci

Požadujeme

Přijmeme ženy, muže i páry.
Požadujeme manuální zručnost.
Zkušenosti z výrobního prostředí jsou výhodou, nikoli však podmínkou
Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

Hlavní pracovní poměr
Průměrná měsíční mzda: 27 715 Kč
Bonusy a prémie: 700 Kč za směnnost
13 plat ve 100% výši
Příplatky: 25 % za přesčasy v pracovní dny, 100 % za víkendovou a sváteční práci, 10 % za noční směny a práci v náročnějších podmínkách
Příspěvek na dopravu: 600 Kč
Možnost čerpání týdenních záloh
Ubytování ZDARMA
Stravování v kantýně a jídelně s paušálním příspěvkem 80 Kč
25 dní dovolené

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Jana Ďurneková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

aktivní nabídka
Jihomoravský (okres Brno-venkov)
Import
35000 - 65000 Kč za měsíc