Operátor výroby - práce pro muže a ženy/ Vitesco Technologies Trojanovice

  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Jana Ďurneková
ID: 1870958 Aktualizováno dnes

Hledáte zajímavou a stabilní práci v moderní výrobě? Připojte se k týmu Vitesco Technologies ve Frenštátě pod Radhoštěm! Nabízíme vám dlouhodobé zaměstnání s možností profesního růstu, skvělým platovým ohodnocením a řadou benefitů.

Pracovní náplň

Výroba elektronických komponent pro automotive (senzory, řídicí jednotky motorů apod.)
Montáž, obsluha strojů, kontrola kvality a balení produktů
Práce ve stoje v čistém a moderním prostředí

Požadujeme

Manuální zručnost: Schopnost pracovat s drobnými komponenty
Praxe: Není nutná, rádi zaškolíme
Vzdělání: Minimálně základní vzdělání
Směny: 12hodinové směny (6:00–18:00, 18:00–6:00), krátký/dlouhý týden

Pokud splňujete tyto požadavky a hledáte stabilní zaměstnání v dynamickém prostředí, neváhejte se přihlásit!

Nabízíme

Stabilní práci na HPP
Základní mzdu od 144 Kč/hod + nadstandardní příplatky za směny a provoz
Bonusy za výborně odvedenou práci až 4 000 Kč
Průměrný měsíční výdělek kolem 32 000 Kč, s možností dosáhnout až 37 000 Kč
Příspěvek na stravování ve výši 99 Kč za směnu
Příspěvek na dopravu
Možnost okamžitého nástupu nebo dle dohody
Bezplatné zaškolení

Staňte se součástí našeho týmu a získejte stabilní zaměstnání v přední mezinárodní společnosti!
Poznámka

Poznámka

Místo výkonu práce je ve Frenštátu pod Radhoštěm.

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Jana Ďurneková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Frenštát pod Radhoštěm (okres Nový Jičín)
30000 - 37000 Kč za měsíc