Práce na skladu| Práce pouze 3 dny v týdnu | Brno Modřice | Bluč

  • Plat: 31000 - 34000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: Manuvia a.s
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia Brno
ID: 1870524 Aktualizováno před 5 dny

Pracovní náplň

Práce s výrobními materiály ve skladu
Obsluha retraku
Základní úkoly na počítači
Snadné počítání

Požadujeme

Zkušenosti ze skladu
Zkušenosti s prací na počítači
Manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem a samostatnost

Nabízíme

Stabilní zaměstnání s dlouhodobým výhledem
Nástupní mzda 29 420 Kč/měsíc hrubého
Docházkový bonus až 1 500 Kč, výkonnostní bonus až 4 000 Kč
Nadstandardní příplatky za přesčasy (43 % v týdnu, 100 % o víkendech)
Roční/půlroční bonusy ve výši 0 - 100 % ze mzdy
Práce POUZE 3 DNY V TÝDNU (NE, PO, ÚT nebo ST, ČT, PÁ), ranní směny 06:15 - 18:15
20 dní dovolené + 5 dní věrnostního volna za splnění podmínek docházky
Stravenky v hodnotě 80 Kč/směna
Možnost využívat Multisport kartu (zaměstnanec hradí 480 Kč/měsíc)
Příjemné a čisté pracovní prostředí
Možnost přesčasů

Poznámka

Neváhej a zašli nám životopis ještě dnes!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Brno

Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Brno
Brno