Hledáme skladníka/skladnici | volné víkendy | práce v Brně Brno

  • Plat: 25616 - 32000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Klient: Manuvia a.s
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia Brno
  • Odpovědná osoba: Adéla Hráčková
ID: 1870520 Aktualizováno před 4 dny

Pracovní náplň

  • práce pro muže i ženy ve dvousměnném provozu
  • skladové práce, obsluha VZV popř. paletového vozíku
  • příjem a expedice zboží

Požadujeme

  • zkušenost ve skladu výhodou
  • fyzická zdatnost
  • ochotného pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • Nástupní mzda 25 616-29 616 Kč
  • Výkonnsotní prémie až 2.000 Kč
  • Možnost přesčasů, víkend s 50% příplatkem, noční směna 20%
  • Dotované stravování za 39 Kč v místě pracoviště
  • Možnost využívat týdenních záloh za každý odpracovaný týden v hodnotě 1.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Profesionální přístup koordinátora, který Ti bude stále k dispozici
  • Čisté, tiché a bezprašné pracovní prostředí
  • Stabilní práce práce na HPP
  • Možnost profesního postupu

Poznámka

Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej a pošli nám tvůj životopis!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Brno

Odpovědná osoba: Adéla Hráčková Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Brno
Brno

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Obsluha VZV, Obsluha VZV Brno
Brno (okres Brno-město)
27616 - 31616 Kč za měsíc