Práce ve skladu s průkazem VZV i bez něj, stačí praxe! Kutná Hora

  • Plat: 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Místo pracoviště: Kutná Hora
  • Zadavatel: Manuvia Pardubice
  • Odpovědná osoba: Anna Andrejchová
ID: 1870475 Aktualizováno před 4 dny

Máte zkušenosti ze skladu a chcete být součástí mezinárodní společnosti? Pak pojďte pracovat k nám!

Pracovní náplň

  • Obsluha VZV
  • Vyhledávání a příprava materiálu ze skladu
  • Nakládka a vykládka kamionů
  • Kompletace zakázek
  • Zásobování výrobní haly

Požadujeme

  • Zkušenosti s VZV (není nutné mít platný průkaz)
  • Strukturovaný životopis
  • Zkušenosti s prací ve skladu
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • MZDU až 30 000 Kč
  • Příspěvek na DOPRAVU až 190 Kč za směnu (podle vzdálenosti)
  • Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na STRAVU 165 Kč za směnu
  • Bonusy a příplatky
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem po dobu zaměstnání
  • Místo výkonu práce: Kutná Hora
  • STABILNÍ a DLOUHODOBÉ zaměstnání na HPP

Poznámka

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. NÁSTUP MOŽNÝ PO DOMLUVĚ I IHNED.

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Pardubice

Odpovědná osoba: Anna Andrejchová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Pardubice
100 00

Nabídka je zařazena v sekci: Obsluha VZV, Obsluha VZV střední Čechy
Kutná Hora
30000 Kč za měsíc
Kutná Hora
Manuvia - centrální nábor Ostrava
28000 Kč za měsíc