Práce ve výrobě u Mladé Boleslavi - mzda až 31 500 Kč + 13. plat Mnichovo Hradiště

  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Jana Kišová
ID: 1870460 Aktualizováno před 4 dny

Do Mnichova Hradiště přijmeme pracovníky na montáž (m/ž). Můžete si vydělat 31 500 Kč díky nadstandardním odměnám až 10 600 Kč. Tak neváhejte a reagujte ještě dnes.

Pracovní náplň

  • Montážní práce na výrobní lince
  • Zaskladnění a vyskladnění materiálu
  • Kontrola kvality výrobků
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Třísměnný provoz 37,5 h týdně (7,5 h denně) - víkendy volné

Požadujeme

  • Zkušenosti s montážní činností výhodou
  • Manuální zručnost a zodpovědnost
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Mzda až 31 500 Kč
  • Příspěvek na dopravu 2 600 Kč v čistém
  • Zaškolení na pracovní pozici zkušenými kolegy
  • Prémie a odměny až 10 600 Kč dle individuálního hodnocení
  • Bonus 100 Kč za každou odpracovanou směnu
  • Týdenní zálohy
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované obědy
  • Možnost zajištění ubytování (srážka ze mzdy cca 5 000 Kč)
  • Penzijní připojištění 1 100 Kč/měsíc po zkušební době
  • Odměny při pracovních výročích (po 5, 10, 15, 20 a 25 letech)
  • Péče koordinátorky

Poznámka

Máte zájem? Tak reagujte na inzerát, nebo rovnou zavolejte. Těšíme se na Vás.

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Jana Kišová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Mladá Boleslav
Manuvia Praha
35000 Kč za měsíc
Možnost ubytování
Grafton Recruitment s.r.o.
50000 - 70000 Kč za měsíc