Balička - obsluha linky na výrobu tub (práce pro ženy) Luhačovice

  • Plat: 18500 - 25000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Klient: CZ Kovos s.r.o.
  • Místo pracoviště: Luhačovice (okres Zlín)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: CZ KOVOS s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Marek Špak
ID: 1870352 Aktualizováno včera

Zajišťujeme výrobu laminátových tub pro kosmetický, farmaceutický a potravinářský průmysl. Nabízíme tak univerzální řešení pro balení zubních past, farmaceutických krémů, potravinářských výrobků i technických směsí.

Pracovní náplň

  • napomáhá při výrobě laminátových tub a ostatních činnostech
  • připravuje kartony pro ukládání produkce
  • provádí průběžnou kontrolu kvality při výrobě
  • odebírá hotové tuby z výrobní linky a ukládá je do označených kartonů dle stanoveného schématu
  • 100% kontrola malých dielov a ich balenie do krabíc

Požadujeme

  • vyučení
  • dobrý zdravotní stav
  • jedná se o práci v nepřetržitém nebo třísměnném provozu

Nabízíme

  • nabídka jen pro ženy
  • možnost přesčasů
  • zabezpečené ubytování
  • česká pracovní smlouva

Kontakt - zadavatel pozice

CZ KOVOS s.r.o.

Odpovědná osoba: Marek Špak Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Sládkova 2666
Ostrava
70200

Co o sobě říká společnost CZ KOVOS s.r.o.?

Zabýváme se dočasným přidělováním našich zaměstnanců do smluvených podniků, agenturní zaměstnávání