Práce ve výrobě autosedaček (m/ž) | bez nutnosti praxe! Mladá Boleslav

  • Plat: 33000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Manuvia Pardubice
  • Odpovědná osoba: Anna Andrejchová
ID: 1869423 Aktualizováno před týdnem

Hledáte práci na 8 hodinové směny? Pak pojďte pracovat k nám!

Pracovní náplň

  • Veškeré práce související s výrobou autosedaček
  • Montáž a výroba autosedaček a jejich součástek
  • Kontrola výrobků

Požadujeme

  • Fyzickou zdatnost
  • Ochotu pracovat na směny
  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou

Nabízíme

  • MZDU až 33 000 Kč
  • Možnost zajištění UBYTOVÁNÍ ZDARMA
  • Možnost svozu z ubytování do práce a zpět ZDARMA
  • Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY
  • 25 dní dovolené
  • STRAVENKY v hodnotě 130 Kč
  • Bonusy a příplatky
  • Práci na 8h směny ve třísměnném provozu
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem po dobu zaměstnání
  • Místo výkonu práce: Bezděčín
  • DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání na HPP

Poznámka

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. NÁSTUP MOŽNÝ PO DOMLUVĚ I IHNED.

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Pardubice

Odpovědná osoba: Anna Andrejchová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Pardubice
100 00

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Práce s ubytováním,
Mladá Boleslav
35000 Kč za měsíc
Možnost ubytování