Skladník/ce – Práce pouze 3 dny v týdnu! Týdenní zálohy. Modřice

  • Plat: 31000 - 35000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Klient: Manuvia a.s
  • Místo pracoviště: Modřice (okres Brno-venkov)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia Brno
  • Odpovědná osoba: Yurii Porada
ID: 1869406 Aktualizováno před 5 dny

Máš zájem? Pošli nám svůj životopis a my se ti co nejdříve ozveme!

Pracovní náplň

Manipulace s elektronickými součástkami, počítači a servery
Práce s retrakem/VZV
Základní práce na PC
Fyzická práce na 12 hodinové směny ve stoje

Požadujeme

Zkušenosti ze skladu výhodou
Manuální zručnost a dobrá fyzická kondice
Ochota pracovat na 12hodinové směny

Nabízíme

Nástupní mzda 29 420 Kč
Docházkový bonus 1 500 Kč, výkonnostní bonus až 4 000 Kč
Nadstandardní příplatky za přesčasy
Stravenky 80 Kč za každou odpracovanou směnu
Týdenní zálohy na mzdu
Roční a půlroční bonusy
Příspěvek na Multisport kartu
20 dní dovolené + 5 dní po ukončení zkušební doby
Moderní a čisté pracovní prostředí
Péče naší koordinátorky po celou dobu zaměstnání
Stabilní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Brno

Odpovědná osoba: Yurii Porada Mobil: Zobrazit tel. číslo