Práce v Lahůdkářské společnosti Třinec

  • Plat: 26500 - 33000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Místo pracoviště: Třinec (okres Karviná)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
ID: 1867974 Aktualizováno před 4 dny

Máte rádi jídlo? Přijměte pozvání do teamu našeho klienta, velké lahůdkářské společnosti. Ač se jedná o tradiční společnost, dlouhodobě působící na trhu, je velmi moderní a neustále investuje do nových technologií! Přestože se jedná o velkou firmu, ke svým zaměstnancům přistupují velmi individuálně, takže se u nich budete cítit jako v rodinném prostředí, kde všem záleží na vaší spokojenosti.

Pracovní náplň

Stanete se členem týmu výroby lahůdek. Na základě zvolené pozice budete součástí procesu od naskladnění surovin, přes jejich přípravu a zpracování podle receptur, až po balení a expedici hotových výrobků. Pokud vám přidělená pozice nevyhovuje, máte možnost přestupu na jinou pozici, dokud nenajdete to, co vám bude vyhovovat.

Požadujeme

Jste ten pravý, pokud
  • Vám vyhovuje práce ve třísměnném nepřetržitém provozu (2x ranní, 2x odpolední, 2x noční, 2 dny volna),
  • Jste svědomitý/á a máte chuť do práce,
  • Hledáte zaměstnavatele, který vás vnímá jako osobnost, ne jen jako číslo

Nabízíme

Co vám nabízíme:
  • Dlouhodobou práci s možností přestupu pod kmen už po 6 měsících
  • výdělek 26 500 – 33 000 Kč
  • slevy na firemní produkty
  • 25 dní dovolené,
  • týdenní zálohy,
  • 2x ročně výkonnostní a docházkové bonusy až do výše 7 000 Kč.

Kontakt - zadavatel pozice

Job Camere CZ s.r.o.

Odpovědná osoba: Job Camere Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Belgická 115/40
Praha - Vinohrady
12000

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,
Třinec (okres Karviná)
24000 - 33000 Kč za měsíc