Zkušený elektro vedoucí, který vytváří cenové nabídky (mzda na vyžádání) Brno-město

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno-město
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: Jobs Contact Personal, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Sylva Kočková
ID: 1867636 Aktualizováno dnes

Pracovní náplň

Hledáme budoucího kolegu, který se pohybuje v elektro nebo automatizační technice a má zkušenosti s vedením lidí a tvorbou cenových nabídek. Tato pozice je vhodná pro uchazeče, kteří mají komerční praxi se zabezpečovacími systémy (PZTS, EPS, DVS, EKV). Nabízíme práci na zajímavých projektech ve stabilní společnosti a mnoho příjemných benefitů.

  • tvorba rozpočtů a cenových kalkulací slabo a silnoproudých technologií
  • výběr technologií pro nabídky
  • vedení poptávkových řízení u dodavatelů – rozhodně!
  • koordinace zpracování rozpočtu s projektantem, obchodními zástupci, referentem nákupu, technickou podporou.
  • kontrola nabídek

Požadujeme

  • minimálně SŠ elektrotechnického směru
  • praxe v oboru bezpečnostních systémů 5-10 let
  • zkušenost s vedením lidí
  • řidičský průkaz skupiny B
  • čistý trestní rejstřík
  • Výhodou:
  • přesah do IT
  • prověrka NBÚ

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • teambuildingy
  • pojištění v rámci služeb firmy
  • notebook, telefon
  • pravidelná technická školení + možnost získání certifikací
  • občerstvení na pracovišti
  • a další

Kontakt - zadavatel pozice

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Adresa:
Křenová 531/69a
Brno
602 00

Brno-město
48000 - 52000 Kč za měsíc
Brno-město
Brno-město