Práce ve výrobě ve Zlatých Horách s ubytováním zdarma! Bruntál

  • Plat: 29000 - 35000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: Bruntál
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Denisa Klabačková
ID: 1867343 Aktualizováno před 3 dny

Pracovní náplň

  • výroba a montáž kontejnerů
  • následný úklid kontejnerů
  • 3 směnný provoz R/O/N, volné víkendy
  • výkon práce: Zlaté Hory (okr. Jeseník), zajištěno ubytování ZDARMA

Požadujeme

  • zkušenost z výroby výhodou (ale ne podmínkou, zaškolíme vás)
  • min. výuční list
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • HPP
  • mzda 186 Kč/h
  • docházkový bonus 2.000 Kč
  • průměrná mzda 29.000 - 35.000 Kč
  • ubytování ZDARMA (1km od podniku)
  • zálohy 4.000 Kč (1.000 Kč za každý odpracovaný týden)
  • dotované stravování
  • přátelský kolektiv
  • péče koordinátorky
  • nástup IHNED

Poznámka

Zaujala vás tato nabídka? Přidejte se k nám! Pošlete svůj životopis a domluvíme se!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Denisa Klabačková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Práce s ubytováním,
Krnov (okres Bruntál)
29000 - 35000 Kč za měsíc
Možnost ubytování