Manipulant v Petřvaldu | ranní směna | práce pro muže

  • Plat: 23650 - 28000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Petřvald (okres Karviná)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Comac jobs Ostrava
  • Odpovědná osoba: Karolína Kalusová
ID: 1867127 Aktualizováno před 2 dny

Hledáš práci, při které si zlepšíš kondici a budeš na čerstvém vzduchu? Chceš mít volná odpoledne a pracovat pouze od pondělí do pátku? Máš alespoň minimální zkušenosti ze skladu? V tom případě kontaktuj Karolínu Kalusovou na tel. čísle zobrazit tel. číslo nebo e-mailem: zaslat email!

Pracovní náplň

  • naskladňování a vyskladňování zboží
  • práce se čtečkou

Požadujeme

  • chuť do práce
  • alespoň minimální zkušenost ze skladu vítány
  • zkušenost se čtečkou vítána

Nabízíme

  • fixní složka 23 650,– Kč
+ bonusy za výkon
+ bonus za docházku 1 000,-Kč
+ stravenkový paušál 55,–Kč/den
  • práce pouze na ranní směny (6:00 - 14:30)
  • závodní jídelna
  • volné víkendy
  • 25 dní dovolené na rok
  • nástup možný IHNED

Poznámka

V tom případě kontaktuj Karolínu Kalusovou na tel. čísle zobrazit tel. číslo nebo e-mailem: zaslat email!

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Ostrava

Odpovědná osoba: Karolína Kalusová Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Janáčkova 1025/16
Moravská Ostrava