Cool job - náborák 150 000 Kč, 6 týdnů volna - Policista/ka D11 Poříčany

  • Plat: 38900 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
  • Místo pracoviště: Poříčany (okres Kolín)
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
ID: 1867035 Aktualizováno včera

Pracovní náplň

Máš rád akci a adrenalin? Jako policista budeš zasahovat, tam kde se něco děje. A co rychlá jízda? Ve službě budeš řídit služební auta, a když je třeba rychle zasáhnout, pojedeš na „majáky“. Zajímají tě zbraně? Jako policista budeš pravidelně střílet, ideálně jen na střelnici. Znáš bojová umění? Naučíme tě, jak se účinně bránit a chránit sebe i ostatní. Jako policista můžeš chytit pachatele, zabránit spáchání trestného činu nebo dokonce zachránit lidský život. Neměj obavy, vše potřebné pro výkon služby tě naučíme.

Požadujeme

POKUD MÁŠ MATURITU Z JAKÉKOLIV STŘEDNÍ ŠKOLY NEBO Z JAKÉHOKOLIV OBORU STŘEDNÍHO ODBORNÉHO UČILIŠTĚ S MATURITOU, splňuješ požadavky na vzdělání a vše potřebné pro výkon služby tě naučíme. POSKYTNEME TI JISTOTY, VÝHODY A BENEFITY PODLE ZÁKONA O SLUŽEBNÍM POMĚRU.

Nabízíme

Staň se policistou dálničního oddělení Poříčany ve Středočeském kraji - v okrese Kolín.
Poskytneme ti:

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 150.000 Kč (nezdaněný, vyplácený jednorázově)
  • 6 týdnů dovolené
  • fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně
  • pravidelné navyšování služebního příjmu v souvislosti s odslouženými léty
  • finanční příspěvky na životní nebo důchodové pojištění
  • služební příjem v plné výši v době pracovní neschopnosti kratší než 30 kalendářních dnů
  • služební příjem v plné výši po dobu 9 dnů při ošetřování člena rodiny
  • po 6 letech služby při ukončení služební poměru vyplacení jednorázového odchodného dle počtu odsloužených let v maximální výši
šestinásobku hrubého měsíčního příjmu
  • možnost využití resortních sportovních zařízení a ubytoven
  • velké množství slev na zboží a služby poskytované soukromými firmami (web Benefity PČR)
  • po 15 letech služby k 6 týdnům dovolené navíc každoroční 14 denní ozdravný pobyt v lázních nebo v místě bydliště
  • po 15 letech služby, při ukončení služebního poměru, doživotní výsluhový příspěvek dle počtu odsloužených let v maximální výši 50%
průměrného hrubého měsíčního příjmu
  • po dobu přípravy na výkon služby příjem 30.070 Kč
  • po nástupu do výkonu služby až 38.900 Kč

Kontakt - zadavatel pozice

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje

Odpovědná osoba: nabor.stredocesi@pcr.cz Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: http://policie.cz/s

Adresa:
Na Baních 1535
Praha
280 02

Kolín
36200 Kč za měsíc
Kolín, Český Brod, Pečky, Kouřim a Týnec n./Labem
36500 Kč za měsíc