Hledáme ukrajinské pracovníky – férové podmínky a stabilní práce Třinec

ID: 1866797 Aktualizováno včera

Chcete pracovat pro firmu, která si váží každého zaměstnance? Pro naše klienty hledáme spolehlivé a pracovité uchazeče z Ukrajiny, kterým nabízíme férové finanční ohodnocení a zajištění životních podmínek, které vám umožní cítit se jako osobnost, ne jen číslo.

Pracovní náplň

Jaká práce na vás čeká?

Máme různé pozice ve výrobě i logistice:
  • Potravinářská výroba
  • Strojírenství
  • Automotive
  • Skladové práce
  • Montážní linky

Požadujeme

Co od vás očekáváme?

  • Spolehlivost a svědomitý přístup
  • 100% docházku
  • Chuť pracovat v dlouhodobém a stabilním zaměstnání s výhledem do budoucna

Nabízíme

Co vám nabízíme?

  • Dlouhodobé zaměstnání s možností postupu
  • Ubytování (zdarma nebo s malým příspěvkem za vyšší standard)
  • Týdenní zálohy
  • Mzda včas na účtu (každého 15. dne v měsíci)
  • Individuální přístup – pro nás nejste jen pracovník, ale důležitý člen týmu

Poznámka

Hledáme jednotlivce i skupiny!

Pokud hledáte férovou práci s nadstandardním servisem, kde si Vás budou vážit, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci!

Kontakt - zadavatel pozice

Job Camere CZ s.r.o.

Odpovědná osoba: Job Camere Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Belgická 115/40
Praha - Vinohrady
12000

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,
Nošovice (okres Frýdek-Místek)
TSC Cleaning, a.s.