Recruiter | aktivní rozvoj týmů Praha

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: Grafton Recruitment, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Pavelková Kristýna
ID: 1866601 Aktualizováno před 2 dny

Pracovní náplň

Přední společnost na farmaceutickém distribučním trhu hledá vhodné kandidáty pro pozici Recruitera pro aktivní nábor kandidátů do přidělených lékáren.

Jste komunikativní, máte obchodní smýšlení a lidé jsou pro Vás na prvním místě? Máte proaktivní přístup a nevadí Vám několik dní v týdnu cestovat v rámci přiděleného regionu?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

  • komplexní zajištění náboru ve svěřeném regionu
  • inzerce volných pozic
  • aktivní search kandidátů, práce v terénu
  • příprava nabídek pro kandidáty
  • práce s databází kontaktů, aktivní komunikace s interními kandidáty z databáze
  • spolupráce na rozvoji talentového programu či programu na doporučení
  • vyhodnocování efektivity náboru, reporting
  • monitoring konkurence a trhu práce
  • spolupráce s ostatními recruitery a regionálními manažery

Požadujeme

  • zkušenosti z oblasti náboru nebo prokazatelné obchodní výsledky
  • zkušenost z obchodu nebo call centra velkou výhodou
  • řidičský průkaz a ochota cestovat v rámci regionu 2-3 dny v týdnu
  • empatie, výborné komunikační schopnosti a schopnost vyjednávat
  • proaktivní přístup a silná orientace na výsledek
  • pokročilejší znalost MS Office, schopnost pravidelného reportingu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • mobilní telefon, notebook
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • příspěvek do Cafeterie 3 000 Kč/rok
  • zvýhodněná Multisport karta
  • stravenky v hodnotě 150 Kč/den
  • sleva na nákup v lékárně
  • možnost občasné práce z domova

Kontakt - zadavatel pozice

Grafton Recruitment, s.r.o.

Odpovědná osoba: Pavelková Kristýna Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.grafton.cz/

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha
GastroAgency s.r.o.
160 - 190 Kč za hodinu
Práce z domu Částečný úvazek
Praha
mBlue Czech, s.r.o.