Práce vhodná pro Ukrajince Třinec

  • Plat: 30000 - 50000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Místo pracoviště: Třinec (okres Frýdek-Místek)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
ID: 1866585 Aktualizováno před 2 dny

Pro naše klienty hledáme pracovníky z Ukrajiny. Zajistíme pro Vás férové finanční i životní podmínky. U nás budete vždy osobnost ne jeden z mnoha ....

Pracovní náplň

máme pro vás práci ve výrobě potravin, strojírenství, automotive, ve skladu, na montážních linkách.

Požadujeme

Hledáme pracovité svědomité pracovníky, kteří budou mít 100% docházku. Dokáží docenit stabilní pracovní místo s perspektivou.

Nabízíme

nabízíme dlouhodobé zaměstnání, možnost ubytování i zdarma ( vyšší standard s doplatkem), týdenní zálohy, mzdy vždy 15 tého na účtě, individuální přístup ke každému zaměstnanci.

Poznámka

Hledáme jednotlivce i skupiny pracovníků, kteří docení dobrou práci na férových podmínkách s nadstandardním servisem.

Kontakt - zadavatel pozice

Job Camere CZ s.r.o.

Odpovědná osoba: Job Camere Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Belgická 115/40
Praha - Vinohrady
12000

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,