Umíte šít ručně či na stroji? Práce pro Vás bez nočních směn! Liberec

  • Plat: 24000 - 26000 Kč za měsíc
  • Místo pracoviště: Liberec
  • Zadavatel: ProJobEU s.r.o.
    Mrštíkova 399/2a
    Liberec
  • Odpovědná osoba: Katarína Gočová
ID: 1866582 Aktualizováno včera

Pracovní nabídka

Staňte se součástí týmu jednoho z největších výrobců kusových koberců! Hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici šič/ka. Nabízíme lehkou práci v přátelském kolektivu, kde Vás čeká dvousměnný provoz (ranní/odpolední). Skvělá příležitost pro ty, kdo hledají stabilní zaměstnání a příjemné pracovní prostředí. Neváhejte – přidejte se k nám a ozvěte se ihned!

NABÍZÍME
  • Mzdu 135 Kč/hod.
  • Příplatek za odpolední směnu 15 Kč/hod. (cca 1 125 Kč/měs.)
  • Osobní ohodnocení až 1 900 Kč/měs.
  • Čtvrtletní docházkový bonus 3 720 Kč
  • Pololetní odměna 5 000 Kč
  • Stravné ve výši 107 Kč za odpracovanou směnu (cca 2247 Kč/měs.)
  • Týdenní zálohy ve výši 1 500 Kč (po odpracovaném týdnu)
  • Týden dovolené navíc po odpracovaném roce (spolu 25 dnů)
  • Přátelský přístup koordinátora
  • Stabilní práci na HPP

NÁPLŇ PRÁCE
  • Obšívání kusových koberců (ruční/strojní)
  • Práce se vykonává ve dvousměnném provozu - ranní (6:00 – 14:00 hod.) / odpolední (14:00 – 22:00 hod.)
  • Místo výkonu práce: Liberec

POŽADUJEME
  • Praxi se šitím a obšíváním
  • Znalost práce na šicím stroji výhodou
  • Jemnou motoriku
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Dobré organizační schopnosti

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle zobrazit tel. číslo nebo bezplatně na zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Kontakt - zadavatel pozice

ProJobEU s.r.o. Mrštíkova 399/2a Liberec

Odpovědná osoba: Katarína Gočová Telefon: Zobrazit tel. číslo

Liberec I - Staré Město
Import
29000 - 35000 Kč za měsíc