Zámečník - stabilní práce

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: FERRAM, a.s.
  • Termín uzávěrky: 30.11.2024
  • Místo pracoviště: (okres Opava)
ID: 1866072 Aktualizováno dnes

Nastoupit můžeš kdykoliv. Výhled zakázek v oblasti výroby manipulační techniky, výrobků na moře, na zpracování odpadů, do ropného i těžařského průmyslu dlouhodobě zajištěn.

Pracovní náplň

· stehování a svařování dílců a svařenců dle výkresové dokumentace
· kontrola svarů, rozměrů a konečná úprava svarů

Požadujeme

· SOU – vyučen v oboru zámečník výhodou
· výbornou znalost čtení technické dokumentace podmínkou
· platný certifikát EN ISO 9606-1 135, dle dohody můžeme zajistit
· prokazatelné praktické zkušenosti se stehováním opracovaných svařenců výhodou
· základní kurz svařování ZK 135
· jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
· zodpovědný, samostatný a spolehlivý přístup k práci

Nabízíme

· jisté a stabilní dlouhodobé zakázky, stabilní zaměstnání
· pracovní poměr na dobu neurčitou
· stravování v závodní jídelně
· možnost přesčasové práce i práce na 11,5 hodinové směny, popřípadě víkendy
· zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
· penzijní připojištění
· 4 dny regeneračního volna + 1 den volna na narozeniny
· rodinný den s kolegy a rodinnými příslušníky
· výbornou dopravní dostupnost (zastávka MHD u firmy), kolárna, firemní parkoviště
· vánočního kapra
· slibujeme, že se nebudeš nudit a tvůj kvalitní výkon finančně pravidelně mimořádné oceníme
· kvalitně tě oblečeme a vypráno budeš mít každý týden

Poznámka

Místo výkonu práce - Opava

Kontakt - zadavatel pozice

FERRAM, a.s.

Adresa:
Vávrovická 275/89
Opava
190 00

Co o sobě říká společnost FERRAM, a.s.?

FERRAM, a.s. - jsme stabilní český zaměstnavatel v oblasti výroby opracovaných svařenců, strojních zařízení a výrobních celků včetně konstrukčního i technologického poradenství a výzkumu a vývoje v oblasti manipulace s materiálem. Nabízíme komplexní technické řešení výroby od vývojové konstrukce a technologie přes ucelenou výrobu – pálení, zámečnické práce, svařování, obrábění, tryskání, lakování až po celkovou montáž a kompletaci dodávaných zařízení u konečných zákazníků. Pevné zázemí máme v Norsku, Finsku, Německu, Francii a Velké Británii. Našimi hlavními zákazníky jsou významní výrobci zařízení pro zpracování hliníku, výrobci v oblasti průmyslu na moři, výrobci ropného a těžařského průmyslu i výrobci na zpracování odpadů.

Opava
37000 - 45000 Kč za měsíc