Jednoduchá práce ve ve výrobě. 13. plat. Zálohy. Nástup ihned. Mnichovo Hradiště

  • Zadavatel: Manuvia Praha
  • Odpovědná osoba: Alexandra Zaviačičová
ID: 1865795 Aktualizováno dnes

Do Mnichova Hradiště hledáme spolehlivé a manuálně zručné montážní dělníky. Přidejte se k našemu týmu a využijte skvělých pracovních podmínek a benefitů.

Pracovní náplň

  • Montážní práce na výrobní lince
  • Zaskladnění a vyskladnění materiálu
  • Kontrola kvality výrobků
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Třísměnný provoz 37,5 h týdně (7,5 h denně) - víkendy volné

Požadujeme

  • Zkušenosti s montážní činností výhodou
  • Manuální zručnost a zodpovědnost
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Zaškolení na pracovní pozici zkušenými kolegy
  • Prémie a odměny až 10 600 Kč dle individuálního hodnocení
  • Bonus 100 Kč za každou odpracovanou směnu
  • Týdenní zálohy
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované obědy
  • Penzijní připojištění 1 100 Kč/měsíc po zkušební době
  • Odměny při pracovních výročích (po 5, 10, 15, 20 a 25 letech)
  • Péče koordinátorky

Poznámka

Těšíme se na Vaši reakci a případnou spolupráci.

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Praha

Odpovědná osoba: Alexandra Zaviačičová Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Praha
19000

Mladá Boleslav
Manuvia - centrální nábor Ostrava
35000 - 38000 Kč za měsíc
Možnost ubytování
Bakov nad Jizerou (okres Mladá Boleslav)
28500 - 31500 Kč za měsíc
26200 - 28800 Kč za měsíc