Práce ve skladu se mzdou až 36 000 Kč Brno

  • Plat: 32000 - 37000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Adecco Brno pobočka
  • Odpovědná osoba: Eva Bartošová
ID: 1864540 Aktualizováno před 2 dny

Pracovní náplň

● práce v prostorách skladu (i ve výškách) dle zadání a aktuálních potřeb
● vyskladňování a zaskladňování materiálu
● práce s interním systémem
● obsluha paletového nebo VZV vozíku po zaučení
● komunikace s nadřízeným ve skladu a kolegy s výroby

Požadujeme

● ochota pracovat ve 2směnném nebo 3 směnném - možnost domluvy na pohovoru
● zkušenosti s prací ve skladu

Nabízíme

● stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
● mzda 32 000 - 36 000 Kč - dle směnného provozu
● dotované stravování a 5 týdnů dovolené
● výborná dopravní dostupnost - CT Park Brno Slatina
● 100% dotovaná stravenka v hodnotě 100 Kč za každou odpolední nebo noční směnu
● navyšování mzdy v průběhu spolupráce
● pohovor a ukázka práce v rámci pohovoru

Kontakt - zadavatel pozice

Adecco Brno pobočka

Odpovědná osoba: Eva Bartošová Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.adecco.cz/

Adresa:
Bašty 8
Brno
602 00