Jemná práce ve výrobě letadel Valašské Meziříčí, ideál pro ženy Rožnov pod Radhoštěm

  • Plat: 27000 - 32000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm (okres Vsetín)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Denisa Klabačková
ID: 1863964 Aktualizováno dnes

Pracovní náplň

  • Výroba a kompletace pěnových částí sedadel
  • Lepení dílků z pěnové hmoty a značení dle šablon
  • Práce s elektrickým ručním nářadím
  • Směnnost: aktuálně bez nočních směn, v budoucnu ale určitě budou. (víkendy volné)
  • Pracoviště: Valašské Meziříčí

Požadujeme

  • Jemný cit v rukou
  • Dobrý zrak
  • Pečlivost
  • Spolehlivost

Nabízíme

  • HPP
  • Základní mzda 136Kč/h
  • Docházkový bonus 2.000 Kč
  • Prémie až 20%
  • Příspěvek na dopravu až 3.750 Kč (139Kč na 1km)
  • Stravenky v hodnotě 55Kč za každou odpravovanou směnu
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek na penzíjko 500 Kč (po odpracování 6m)
  • Péče koordinátorky

Poznámka

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a domluvíme se.

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Denisa Klabačková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Práce s ubytováním,
Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
27000 - 32000 Kč za měsíc
Možnost ubytování
Vsetín