Junior recruiter s němčinou k mladému týmu! Praha

  • Plat: 160 - 190 Kč za hodinu
  • Typ úvazku: Částečný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe, Rodičovská dovolená
  • Místo pracoviště: Praha
  • Práce z domu: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: GastroAgency s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Kateřina Maťhová
ID: 1863772 Aktualizováno včera

Pracovní náplň

O nás
  • Hledáš zajímavou brigádu, kterou lze skloubit se studiem?
  • Chceš být součástí malého týmu, který má velké cíle?
  • Baví tě komunikovat s lidmi po telefonu, e-mailu a sociálních sítích a chtěl/a bys je doprovázet na cestě za získáním pracovního místa v zahraničí?

Dorozumíš se německy? - Pak jsi náš člověk!

Jsme agentura, která posílá Čechy pracovat do zahraničí, převážně do Německa a Rakouska. Naším oborem je gastronomie a hotelnictví. Momentálně hledáme administrativní posilu, která bude selektovat životopisy, vést telefonické pohovory s uchazeči a pracovat s naší interní databází, kterou si sami vyvíjíme :)

Požadujeme

  • Dobrá němčina a angličtina
  • Časová flexibilita min. 15 hod/týdně, na docházce se domlouváme

Nabízíme

  • Neformální pracovní klima v centru Prahy
  • Prostor pro vlastní iniciativu
  • Možnost komunikovat v němčině a zlepšovat se v ní
  • Motivující finanční ohodnocení, po zapracování možnost zvýšení
  • Mladý a milý tým se smyslem pro humor, který se na Tebe už moc těší :)

Poznámka

Pokud Tě naše nabídka zaujala, zašli nám svůj životopis nebo motivační dopis.
Pozveme Tě na kávu do naší kanceláře v Karlíně a třeba si padneme do oka :)

Kontakt - zadavatel pozice

GastroAgency s.r.o.

Odpovědná osoba: Kateřina Maťhová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Prvního pluku 143/12, Karlín
Praha 8
186 00

Co o sobě říká společnost GastroAgency s.r.o.?

Pracovní agentura GastroAgency pro vás vybírá sezónní i celoroční práce v oblasti gastronomie a hotelnictví.
Podívat se s námi můžete za prací do Německa nebo Rakouska.
Na všech pozicích od nás máte zařízené ubytování a stravu v zaměstnání.
Vše, co si tedy vyděláte, vám zůstává. Práce, které nabízíme, jsou na plný úvazek a smlouvu podepisujete přímo se zaměstnavatelem. Počet dní v týdnu a hodin práce se odvíjí od jednotlivé pracovní nabídky, o které vás budeme informovat. Výplaty jsou také individuální a jsou vždy uvedeny u konkrétní nabídky.
Budeme se těšit na vaši registraci :)