Nástrojář. Práce v Chocni i s ubytováním. Bonusy. Zálohy Hradec Králové

  • Plat: 32000 - 35000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: Hradec Králové
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Jana Kišová
ID: 1863769 Aktualizováno včera

Závod v Chocni se zabývá sériovou výrobou dílů pro automobilový průmysl. Jedná se především o protihlukové izolace, kobercové, plastové díly a pěnové izolace. Spolupracujeme se světovými výrobci automobilů, jako jsou BMW, Ford, Rolls Royce, Volvo, Suzuki, VW, Škoda Auto a mnoha dalšími.

Pracovní náplň

  • výměna lisovacích nástrojů dle plánu výměn
  • drobná údržba na nástrojích a na zařízení spjatých s výměnou nástrojů
  • pravidelné kontroly a měření parametrů výroby, teploty nástrojů, předepsané kontroly dle STKK
  • preventivní kontroly úniku kapalin a médií na strojním zařízení

Požadujeme

  • technické znalosti a praxe na podobné pozici
  • vzdělání nástrojář výhodou
  • oprávnění na manipulační techniku VZV výhodou
  • ochota práce v třísměnném provozu

Nabízíme

  • nástupní mzda od 143 Kč/hod
  • osobní ohodnocení 35 Kč/hod
  • nadstandardní příplatky na směnnost
  • ubytování a doprava do práce zajištěná
  • týdenní zálohy se mzdy
  • možnost kariérního a odborného růstu
  • práce v moderním a čistém prostředí
  • péče koordinátor

Poznámka

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Jana Kišová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,
před 3 dny
Hradec Králové okres, Nový Bydžov okolí
Personal Consult s.r.o.
220 Kč za hodinu
Královéhradecký (okres Hradec Králové)
Advantage Consulting, s.r.o.