Práce v pneuservisu - Bavorsko Grafenau

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Termín uzávěrky: 29.09.2024
  • Místo pracoviště: Grafenau (Německo)
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Antonín Polanka
  • Odpovědná osoba: Antonín Polanka
ID: 1863642 Aktualizováno dnes

Pro autoservis a pneuservis v Sole - PLZ 94169 - (u Schönbergu) - h l e d á m pracovníky/pracovnice do pneuservisu - na dlouhodobý pracovní poměr.

Pracovní náplň

práce v pneuservisu - na zaškolení
manipulace s pneumatikami
momtáž/demontáž pneumatik
ostatní práce v pneuservisu

Požadujeme

manuální zručnost
samostatná práce
zodpovědnost při práci
práce na základě zaškolení

Nabízíme

práce přímo u zaměstnavatele /rodinný podnik/ - německá pracovní smlouva (bez agentury)
místo práce - (PLZ 94169) Sola - 6 km od Schönbergu (cca 50 km od hraničních přechodů Železná Ruda i Strážný)
druh práce - veškeré práce v pneuservisu - na zaškolení
1 směna ( bez sobot)
němčina - základní znalost
nástup - od 1.10.2024 - nebo po dohodě
ubytování v místě práce možné
ostatní INFO - na vyžádání

Kontakt - zadavatel pozice

Antonín Polanka

Odpovědná osoba: Antonín Polanka Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.global-servis.com

Adresa:
Dobršín 63
Sušice
342 01

Co o sobě říká společnost Antonín Polanka?

Zprostředkování práce pro uchazeče z ČR zejména do Bavorska (Německa).

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním, Strážný, Strážný Zahraničí
Německo
Personal Consult s.r.o.
75000 - 88000 Kč za měsíc
Možnost ubytování