Seřizovač stroje/práce v čistém prostředí (45 - 50.000 Kč) Třebíč

  • Plat: 45000 - 50000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Třebíč
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Jobs Contact Personal, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Petra Malcovská
ID: 1862524 Aktualizováno před týdnem

Pracovní náplň

Hledáme seřizovače výrobního stroje. Na zaškolení nezapomínáme a budeme se Vám věnovat.

  • seřízení a náslená obsluha výrobního stroje
  • práce s měřidly a výkresovou dokumentací
  • zodpovědnost, pečlivost
  • práce na nepřetržitý provoz

Požadujeme

  • SOU technické, strojní
  • zkušenost ze strojírenské výroby výhodou
  • znalost práce s měřidly
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochota učit se, manuální zručnost

Nabízíme

  • zázemí moderní společnosti
  • dovolená 25 dní
  • prémie, bonusy, vánoční odměny
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravné/ občerstvení na pracovišti
  • příjemné pracovní prostředí - čisto, stabilní teplota
  • firemní akce a jiné benefity

Kontakt - zadavatel pozice

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Adresa:
Křenová 531/69a
Brno
602 00

Vysočina (okres Třebíč)
Brno
Brno
Brno