Hledáme zaměstnance do slévárny v Kutné Hoře - práce s ubytováním

  • Místo pracoviště: Kutná Hora
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: SIMIX GROUP
    Palackého třída 1908
    Pardubice - Zelené Předměstí
  • Odpovědná osoba: Barbora Pilná
ID: 1861861 Aktualizováno včera

Pracovní nabídka

Pracovní pozice

Pro našeho klienta sháníme nyní tyto pozice:

formíř/jádrař (M/Ž)
svářeč/ka CO2
lakýrník (M/Ž)
obráběč CNC (M/Ž)

Náplň práce

Každá pozice je jiná. Mezi hlavní náplň práce jednotlivých pozic patří:

Příprava formovacích, jádrových směsí a pomocných materiálů
Výroba jader
Obsluha strojů a zařízení
Odlévání tekuté hmoty do forem
Kontrola pracovního procesu a výstupů činností
Obsluha a údržba technického vybavení a provádění základního nastavení
Obsluha tavící pece

Znalosti a dovednosti

Podmínkou je zkušenost z hutního průmyslu, ideálně ze slévárny.

Samostatnost, spolehlivost
Aktivní přístup k práci
Zkušenost s úkolovou mzdou
Praxe v oboru výhodou

Co Vám můžeme nabídnout

Mezi benefity, které nabízíme, patří:

Zajímavé mzdové ohodnocení
Ubytování nebo příspěvek na bydlení
Příspěvek na stravu ve výši 100Kč/směna
Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP
Odborné zaškolení a vedení v začátku
Možnost týdenních záloh hotově nebo na účet
Zvýhodnění mobilní tarif

V případě zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis.

SIMIX GROUP Palackého třída 1908 Pardubice - Zelené Předměstí

Odpovědná osoba: Barbora Pilná Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://simixcz.cz/

Kutná Hora
SIMIX GROUP
25000 - 35000 Kč za měsíc
Kutná Hora
Kariéra s.r.o.
Také na částečný úvazek