Práce pro zkušené řidiče mzda až 45 000 Kč ranní směny Mělník

  • Zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Monika Rybová
ID: 1861759 Aktualizováno před týdnem

Pracovní náplň

manipulace s kovovými předměty pomocí hydraulické ruky
svoz na místo určení
vážení a kontrola materiálu a s tím spojená administrativa

Požadujeme

Hledáme šikovného kolegu do týmu. Naše společnost vám nabízí stabilní pracovní zázemí u největšího zpracovatele kovového odpaduv ČR.

řidičský průkaz sk. B+C (výhodou sk. E)
2 roky praxe v řízení (výhodou praxe s hydraulickou rukou, případně ochota se učit)
ochota pracovat za každého počasí a ve výšce 4 m
komunikativní znalost českého jazyka

Nabízíme

nástup pod kmen
mzda: 199 Kč / hod
stravenkový paušál 85 Kč / den
placené přesčasy
pracovní doba 37,5 hod / týden
příspěvek na penzijní / životní pojištění
lokalita: Spomyšl, Brandýs nad Labem
prémie a odměny

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt - zadavatel pozice

ManpowerGroup s.r.o.

Odpovědná osoba: Monika Rybová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.manpower.cz

Adresa:
Na Florenci 2116/15
Praha 1
110 00