Omrkni to, zaparkuj to! Práce venku, bez nočních, nutný řidičák Ovčáry

  • Plat: 27800 - 30800 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ovčáry (okres Kolín)
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Comac Jobs Kolín
  • Odpovědná osoba: Magdaléna Antonů
ID: 1861304 Aktualizováno před 2 dny

Hledáme spolehlivého/ou pracovníka/ci pro přepravu vozidel mezi halou a parkovací plochou.

Volejte si o termín pohovoru na zobrazit tel. číslo !

Pracovní náplň

Parkování a přemísťování aut a veškerá manipulace s tím spojena
Vizuální kontrola hotových vozů - kontrola dle daných požadavků, doplnění drobného vybavení (lékárničky, manuály..)
Zápis kontroly do pc

Požadujeme

nutný ŘP sk.B
manuální zručnost
ochotu učit se
dobrý zrak
základní znalost pc

Nabízíme

základní mzda 27 800 Kč
měsíční bonus 0 – 3000 Kč
stravenky 120 Kč (plně hrazené)
pojištění odpovědnosti (pojistka na ,,blbost")
5 dní dovolené navíc
volné víkendy
práci na dvě směny R/O
pohodový kolektiv i nadřízené

Poznámka

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte se ozvat!

Telefon: zobrazit tel. číslo

Nebo nás navštivte na adrese: Pražská 16, 280 02, Kolín

Váš tým Comacjobs

Kontakt - zadavatel pozice

Comac Jobs Kolín

Odpovědná osoba: Magdaléna Antonů Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Pražská 16
Kolín
28002

Český Brod (okres Kolín)
Manuvia Praha
25000 - 26000 Kč za měsíc