Skladník • práce s VZV • 1 směna 10:00 - 18:00 • ubytování Rudná

  • Plat: 25000 - 32000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: logistická společnost
  • Místo pracoviště: Rudná (okres Praha-západ)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Dominika Smržová
ID: 1860894 značka: DHL-Rudná VZV Aktualizováno před 3 dny

Pracovní náplň

  • manipulace s břemeny pomoci paleťáku a VZV (ještěrka)
  • vyskladnění a naskladnění materiálu
  • práce ve skladu i na venkovním areálu závodu
  • práce na PC (zadávaní dat)
  • práce se skenerem
  • dodržování bezpečnosti na pracovišti
  • dodržování nastavených pracovních procesů
  • směna od 10:00 do 18:00, občas od 4:30 do 12:45(dle potřeby)

Požadujeme

  • praxi s VZV (ještěrka) – podmínkou
  • průkaz VZV - podmínkou (euro i Linde), může být i propadlý-dokážeme prodloužit
  • praxe se skenerem
  • základní znalost PC (excel, word)
  • základní počty (kontrola naloženého zboží)
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • zdravotní způsobilost
  • manuální a fyzickou zdatnost
  • vlastní svoz do práce

Nabízíme

  • mzda až 31 500 Kč / měs.
  • výkonnostní bonus
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky 90 Kč
  • možnost ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • výplata vždy 16.teho
  • možnost výplaty i v hotovosti
  • placené všechny ZP (přesčasy, noční, víkendy)
  • smlouva na HPP
  • týdenní zálohy (v hotovosti nebo na účet)

Poznámka

Významná logistická společnost se zastoupením po celé ČR.

Kontakt - zadavatel pozice

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Odpovědná osoba: Dominika Smržová Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: http://lepsiprace.cz

Adresa:
Štefanikova 18/25
Praha 5
150 00