Sklad s počítačovými komponenty - 175 Kč/hod - expediční a skladové práce Praha

  • Plat: 175 Kč/hod
  • Typ úvazku: Částečný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: Agentura STUDENT s.r.o.
ID: 1860223 značka: ST 1003278 Aktualizováno před týdnem

Pracovní nabídka

Pro významného distributora elektroniky hledáme brigádníky na výpomoc v expedičním skladu na Praze 10
Popis pozice
  • naskladňování a vyskladňování zboží – IT sortiment a spotřební elektronika
  • manipulace s kartony a jednotlivými kusy zboží
  • práce se čtečkou kódů
  • střídání ranních a odpoledních směn Po-Pá – 6:10–14:30, 14:10–22:30

Požadujeme
  • výpis z rejstříku trestů
  • docházka 5x týdně střídání ranních/odpoledních směn po týdnu
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou – není podmínkou
  • schopnost týmové práce, flexibilitu a samostatnost
  • pečlivost
  • fyzickou zdatnost - namáhavá práce

Nabízíme
  • týdenní vyplácení na účet
  • fixní odměna 175 Kč/hod
  • pracovní dobu od pondělí do pátku – (volné víkendy a státní svátky)
  • práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • přístup k nejmodernějším PC technologiím
  • práce v malém přátelském kolektivu

V případě zájmu neváhejte a zašlete nám stručný životopis.

Kontakt - zadavatel pozice

Agentura STUDENT s.r.o.

Adresa:
Hráského 2231/25
Praha - 4
148 00

Co o sobě říká společnost Agentura STUDENT s.r.o.?

Jsme pracovní agentura, která nabízí krátkodobé i dlouhodobé práce a brigády v Praze a okolí dostupném MHD.

Zaměstnáváme studenty i nestudenty, mladší i starší zájemce o práci, muže i ženy.

Najdete u nás práci a brigády ve skladech a logistických provozech, e-shopech a supermarketech. Máme v nabídce i administrativní práce, jako je skenování, archivace nebo práce na recepci.

Zaregistrujte se na našich webových stránkách a využijte pokročilé služby a možnosti našeho informačního systému, jako jsou Volné termíny, na které Vám budeme zasílat aktuální nabídku. Dále můžete využívat našei webovou aplikaci eBrigády, která Vám umožní vybrat si a obsadit brigádu, aniž by jste museli fyzicky dorazit k nám.

Praha
Fajn práce s.r.o.
Také na částečný úvazek