Práce na DPČ ve skladu, ranní směny, mzda až 150 Kč/hod Pardubice

  • Plat: 120 - 150 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Jana Kišová
ID: 1859932 značka: 6330*5.003 Aktualizováno před týdnem

Pracovní náplň

  • vychystávání zboží všeho druhu (drogerie, oblečení, letáky)
  • balení a evidence objednávek
  • práce jen na ranní směnu od 6:00, nebo 7:00

Požadujeme

  • manuální zručnost

Nabízíme

  • práce jen na ranní směnu
  • mzda 120 Kč/hod
  • bonus do 30 Kč/hod
  • týdenní zálohy
  • zaškolení na pracovní pozici
  • péče koordinátora
  • práce na DPČ

Poznámka

Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Jana Kišová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,