Operátor výroby/lehká práce/týdenní zálohy/svozy zdarma Rožnov pod Radhoštěm

  • Zadavatel: ManpowerGroup s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Monika Rybová
ID: 1859912 značka: MP 57624 Aktualizováno před 14 dny

Pracovní náplň

práce ve výrobě
ověření kvality výrobků
zajištění čistoty na pracovišti

Požadujeme

Do rodinné firmy zaměřené na automobilový průmysl hledáme kolegy na pozici operátor výroby.

fyzická zdatnost
ochota pracovat ve 3 směnném provozu
manuální zručnost
pečlivost
dobrý zdravotní stav

Nabízíme

bezplatný svozový autobus z Ostravy, Frýdku Místku, Rožnova pod Radhoštěm
13 a 14 plat
5 týdnů dovolené
závodní stavování
stabilní zázemí
prémie dle výkonu
benefit karta

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt - zadavatel pozice

ManpowerGroup s.r.o.

Odpovědná osoba: Monika Rybová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.manpower.cz

Adresa:
Na Florenci 2116/15
Praha 1
110 00