Práce s nástupem ihned - mzda až 29 000,-Kč - Odry

  • Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Odry (okres Nový Jičín)
  • Zadavatel: Comac jobs Nový Jičín
  • Odpovědná osoba: Klára Jalůvková
ID: 1859778 Aktualizováno před týdnem

HLEDÁŠ PRÁCI, KTERÁ TĚ BUDE BAVIT? CHCEŠ PRACOVAT V SUPER KOLEKTIVU, KTERÝ TI VŽDY POMŮŽE?

Práce s nástupem ihned, bez praxe a se skvělým platem?

Máme pro Vás pozice, které Vám budou vyhovovat a hlavně Vás bavit .
Zajištěná svozová doprava zdarma z Ostravy přímo do práce.

Pozice: operátor výroby

Místem výkonu práce: Odry

Zavolejte na telefonní číslo (BEZPLATNÁ LINKA zobrazit tel. číslo nebo zašli životopis na e-mail : zaslat email a domluvíme si osobní pohovor.

Pracovní náplň

výroba průmyslových a hydraulických hadic
dokončovací práce

Požadujeme

manuální zručnost, pracovitost a pečlivost
ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
předchozí praxe není potřeba, všechno Vás naučíme

Nabízíme

měsíční výdělek až 30 000 Kč hrubého
příplatky za noční směnu
výkonnostní bonusy, docházkový bonus
smlouvu na hlavní pracovní poměr (už po 6 měsících možnost přechodu pod kmen)
25 dní dovolené ročně k čerpání
příspěvek na dopravu nebo svozová doprava z Ostravy

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Nový Jičín

Odpovědná osoba: Klára Jalůvková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Lužická 1237/29
Nový Jičín
74101

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,