HR analytik | práce s daty | digitalizace HR procesů Tábor

  • Plat: 50000 - 70000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tábor
  • Zadavatel: Grafton Recruitment, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Laluch Jan
ID: 1859644 Aktualizováno před týdnem

Pracovní náplň

Nová, extrémně zajímavá pozice pro HR ANALYTIKY! Do stabilní a úspěšné výrobní společnosti hledáme člověka, který bude optimalizovat HR procesy v SAP.

Tato pozice může být lákadlem i pro controllery s chutí přesunout se k HR datům nebo absolventy, kteří už mají alespoň nějaké zkušenosti. Meze se nekladou!

Čeho konkrétně se bude týkat vaše práce?
  • Práce v SAP HCM
  • Zefektivnění systémových procesů ohledně zpracování mezd a personalistiky obecně
  • Zpracování mezd pro oddělení prodeje a servisu
  • Digitalizace HR procesů (schvalování, elektronizace dokumentů, propojení systémů apod.)
  • Spolupráce s oddělením IT a externími SAP konzultanty
  • Příprava na přechod do SAP S/4HANA
  • HR controlling - datové analýzy, statistiky, reporty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtina nebo němčina pro komunikaci slovem i písmem (alespoň B1 úroveň)
  • Zkušenost s prací s daty (i v průběhu školy)
  • Silná znalost MS Excel
  • Analytické myšlení, práce s daty

  • Praxe se SAP výhodou, nikoliv podmínkou!

Nabízíme

  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce 37,5 hod týdně
  • Sick days
  • Cafeteria
  • Firemní jídelna
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt - zadavatel pozice

Grafton Recruitment, s.r.o.

Odpovědná osoba: Laluch Jan Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.grafton.cz/

Grafton Recruitment s.r.o.
Nabídka je zařazena v sekci: absolvent, absolvent České Budějovice