Samostatná účetní s AJ, práce na 6 hod./denně Praha 4

  • Plat: 70000 - 75000 Kč za úkon (IČO spolupráce )
  • Místo pracoviště: Praha 4
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: Axial Personnel Agency, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Petra Babková
ID: 1859643 Aktualizováno před týdnem

Pro našeho klienta aktuálně obsazujeme pozici na zkrácený úvazek: SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ s AJ

Nabídneme Vám menší pracovní tým, 6 hod. pracovní dobu v rozmezí PO - PÁ od 8 - 16 hod., spolupráci na IČO - atraktivní ohodnocení vzhledem k úvazku, po zapracování možnost hybridního režimu na HO dle domluvy.

Nástup možný ihned/dle domluvy

Pracoviště: Praha 4

Pracovní náplň

práce s fakturami - zaúčtování přijatých, vydaných faktur
práce s pokladnou
zúčtování výpisů
DPH, daň z nemovitosti, daň z příjmu
pravidelné reporty v AJ mateřské společnosti - týdenní, měsíční báze - úroveň anglického jazyka B2
práce s Cash flow výkazy

Požadujeme

předchozí prokazatelné zkušenosti s vedením účetnictví, ideálně i pro zahraniční mateřskou společnost - mezinárodní účetní standardy
anglický jazyk na úrovni B2 - především písemná část
časovou flexibilitu, orientaci na detail, zodpovědnost, spolehlivost, proaktivitu

Velkou výhodou:

znalost programu Navision
znalost norem a účtování podle IFRS 16

Nabízíme

100 % předání agendy a zapracování na pozici
příjemné, komorní pracovní prostředí v rodinné vile na Praze 4
dlouhodobou spolupráci
spolupráce formou IČO - měs. fakturace - 70.000 - 75.000 Kč za pracovní úvazek 6 hod./denně
nástup možný ihned/dle domluvy

Poznámka

V případě zájmu prosím zašlete Vaše aktuální CV. Děkujeme.

Kontakt - zadavatel pozice

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Odpovědná osoba: Petra Babková Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.axial.cz/

Adresa:
Hybernská 1009/24
Praha 1
110 00

Nabídka je zařazena v sekci: Účetní, Účetní střední Čechy
aktivní nabídka
Kladno (okres Praha-západ)
Import
Chýně (okres Praha-západ)
Import
70000 - 100000 Kč za měsíc
Chrášťany (okres Praha-západ)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.