Práce ve výrobě, vhodná i pro ženy, Nymburk. Bez nočních. Ihned. Městec Králové

  • Plat: 25000 - 26000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: Městec Králové (okres Nymburk)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia Praha
  • Odpovědná osoba: Martina Křepelová
ID: 1859356 značka: 38272*5.003 Aktualizováno před týdnem

Hledáme nové kolegy a kolegyně do stabilní a perspektivní společnosti, která se specializuje na výrobu obalů pro širokou škálu odvětví – od nábytkářství, až po luxusní krabičky na parfémy. Staňte se součástí týmu ve společnosti s dlouholetou tradicí a kvalitními produkty, které najdete na trhu nejen v České republice, ale i po celém světě!

Pracovní náplň

  • Ruční a strojní kompletace výrobků
  • Polepování výrobků etiketami
  • Sestavování výrobků z jednotlivých částí
  • Vkládání hotových výrobků do obalů

Požadujeme

  • Samostatnost a zručnost
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Průměrná měsíční mzda 25 000 - 26 000 Kč
  • Prémie a bonusy
  • Nadstandardní příplatky
  • Týdenní zálohy
  • Stravenkový paušál 80 Kč/směna
  • 25 dní dovolené
  • Péče koordinátorky
  • Důkladné zaškolení

Poznámka

Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Praha

Odpovědná osoba: Martina Křepelová Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Praha
19000

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,
Poděbrady (okres Nymburk)
25000 - 26000 Kč za měsíc
Nymburk
Gi Group Czech Republic, s.r.o
45000 - 50000 Kč za měsíc
Nymburk
Manuvia - centrální nábor Ostrava
25000 - 27000 Kč za měsíc