Údržbář strojů ️ – flexibilní práce v přátelském týmu Brno

  • Zadavatel: Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.
  • Odpovědná osoba: Nikol Lochmanová
ID: 1859012 Aktualizováno před týdnem

Máte zkušenosti s údržbou výrobních strojů a hledáte příležitost, kde se můžete realizovat? Staňtě se klíčovou postavou v oblasti údržby.
Pokud vás baví udržovat stroje v perfektním stavu a chcete pracovat v prostředí, kde se na všem domluvíme, jste na správném místě!

Pracovní náplň

Co vás na pozici čeká?

  • Pravidelná preventivní a operativní údržba : Zajištění hladkého provozu našich výrobních strojů.
  • Zodpovědnost za stav strojů a plánování údržby : Budete mít pod kontrolou, aby stroje fungovaly na 100 %.
  • Odstraňování technických problémů a poruch ️: Rychlé řešení problémů, aby výroba mohla běžet bez přerušení.
  • Práce s náhradními díly ️: Výměna a oprava vadných součástek, aby vše fungovalo, jak má.

Požadujeme

  • SŠ/SOU v oboru elektro, mechanika či obdoné: Elektro vyhláška je výhodou, ale ne nutností.
  • Praxe na obdobné pozici : Zkušenosti s údržbou a mechanickými opravami (min. 2 roky).
  • Technické a mechanické znalosti : Dobré porozumění strojům a jejich údržbě.
  • Samostatnost a zodpovědnost : Schopnost pracovat nezávisle a efektivně plánovat údržbu.

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba ⏰: fixní jádro je 9-15, ale máte možnost přizpůsobit si pracovní čas – třeba přijít v sobotu a získat volno jindy nebo si nechat přesčas proplatit.
  • Práce v příjemném kolektivu : Přátelské prostředí, kde se na všem domluvíme.
  • Stabilní zaměstnání : Zázemí silné společnosti, kde si zaměstnanci vážíme.
  • Závodní stravování: Obědy pouze za 35 Kč
  • 23 dní volna

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.

Odpovědná osoba: Nikol Lochmanová Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Praha
14000

Brno-město
Jobs Contact Personal, s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc
Brno-město
35000 - 45000 Kč za měsíc
Jihomoravský (okres Brno-město)
Brno