Jedinečná nabídka ve skladu Mzda 36 500 Kč pouze ranní směna Chrášťany

ID: 1858963 značka: 2000351288 Aktualizováno před týdnem

Pracovní nabídka

Do našeho úzkého kolektivu skladníků hledáme nového kolegu na pozici skladníka/řidiče VZV.

Nabízíme:

Bezkonkurenční mzdu 36 500 Kč s možnosti navýšení dle dosavadní praxe
Jednosměnný provoz PO – PÁ, žádné noční směny a víkendy volné
služební telefon i pro vlastní účely
stravenkový paušál
5 týdnů dovolené
3 sick days navíc
příspěvek na penzijko a životko
Multisport karta

Náplň práce:

příjem a výdej zboží
vyřizování objednávek z e-shopu
administrativní zajištění chodu skladu – práce s PC a skennerem
kompletace a příprava zásilek
manipulace s balíky (pozice je v hodná pouze pro muže, kvůli manipulace s těžkými břemeny)
práce s VZV

Požadujeme

trestní bezúhonost a spolehlivost
řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
základy práce na PC a se čtečkou
výhodou jsou zkušenosti na obdobné pozici, skladník, picker, řidič VZV

Neváhejte nás kontaktovat pro domluvení pohovoru a prohlídky skladu přímo u nás.

Kontakt - zadavatel pozice

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Odpovědná osoba: Petra Němcová Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Praha, Brno, České Budějovice