Skladník/ce. Práce jen 3 dny v týdnu. Směna 6:15-18:15. Brno, Blučina

  • Plat: 27000 - 33000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Klient: Manuvia a.s
  • Místo pracoviště: Brno, Blučina (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia Brno
  • Odpovědná osoba: Adéla Hráčková
ID: 1857223 značka: 4466*2.004 Aktualizováno před 14 dny

Pracovní náplň

  • manipulace s elektronickými součástkami a počítači, servery
  • práce s retrákem a paletovým vozíkem
  • příprava a doplňování materiálu pro výrobní linky
  • kontrola a balení finálních výrobků pro zákazníka
  • práce na 12 hodinové směny ve stoje (3 dny v týdnu)

Požadujeme

  • zkušenosti ze skladu a s VZV/Retrak
  • manuální zručnost a dobrá fyzická kondice
  • ochota pracovat na 12h směny

Nabízíme

  • nástupní mzda 26 400 Kč
  • docházkový bonus 1 500 Kč a 1 500 Kč osobní ohodnocení
  • nadstandardní příplatky za přesčas
  • stravenky 80 Kč za každou odpracovanou směnu
  • týdenní zálohy se mzdy
  • roční a půlroční bonusy
  • příspěvek na Multisport kartu
  • dovolená 20 dní + 5 dní navíc po ukončení zkušební doby
  • čisté a moderní pracovní prostředí
  • péče naší koordinátorky po celou dobu zaměstnání
  • stabilní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou

Poznámka

Máš zájem? Stačí zaslat životopis a my už se s tebou spojíme ;)

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Brno

Odpovědná osoba: Adéla Hráčková Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Brno
Brno

Brno (okres Brno-město)
Gi Group Czech Republic, s.r.o
26000 - 28000 Kč za měsíc