25 - 27 000 snadná práce, operátor výroby Brno

  • Zadavatel: Grafton Recruitment, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Pospíšil Michal
ID: 1855664 značka: 409551 Aktualizováno před 14 dny

Pracovní náplň

Operátor výroby optických vláken a kabelů. NEJEDNÁ SE O PÁSOVOU VÝROBU! Operátoři kompletují drobná vlákna, každý je pánem svého pracoviště, opakující se činnost kterou se určitě naučíte.

Přesně nastavený systém posunu na vyšší úroveň oparátora výroby již od 3 měsíců od nástupu.

Požadujeme

  • MANUÁLNÍ ZRUČNOST - pracuje se s drobnými komponenty

  • SPOLEHLIVÁ PRAVIDELNÁ DOCHÁZKA - pracuje se ve 3 směnném provozu, musíme se na Vás spolehnout

Pak už není potřeba nic speciálního, zbytek vás naučíme!

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 10 minutová placená přestávka navíc
  • Čisté a tiché pracovní prostředí
  • příspěvek na závodní stravování

Kontakt - zadavatel pozice

Grafton Recruitment, s.r.o.

Odpovědná osoba: Pospíšil Michal Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.grafton.cz/

Grafton Recruitment s.r.o.
Brno (okres Brno-město)
Orienta Czech Brno
25000 - 30000 Kč za měsíc
Modřice (okres Brno-město)
29000 - 30000 Kč za měsíc