Zedník, tesař, práce s betonem Kodaň, Dánsko

ID: 1854611 Aktualizováno dnes

Nase firma je danska, pomuzeme na zacatek s ubytovanim a dojezdy do prace.

Pracovní náplň

Salovani, vazani armatury, betonove prace

Požadujeme

Do naseho tymu hledame spolupracovnika pro praci s betonem, tesare na bedneni a vazace armatury na dlouhodoby velky projekt pri budovani nove tovarny, bez jazyka.

Nabízíme

Smlouva je na neurcito, se skandinavskymi benefity. Na konci roku vyuctovani a vraceni dani, dojezdy domu, za ubytovani a stravovani.

Poznámka

Pracujeme na dlouhodobym projektu, jenom chut do prace.

Kontakt - zadavatel pozice

Rødby Construction ApS

Odpovědná osoba: Violetta Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://rodbyconstruction.dk LinkedIn: Rodby Construction

Adresa:
Toftevej 20
Nakskov
4900

Co o sobě říká společnost Rødby Construction ApS?

Stavebni firma se specializaci na betonove prace , bedneni a vazani armatury.