Seřizovač | až 45 000 Kč | žďársko | možnost práce v zahraničí Velké Meziříčí

  • Zadavatel: Grafton Recruitment, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Medová Šárka
ID: 1853831 značka: 409416 Aktualizováno minulý měsíc

Pracovní náplň

Máte již zkušenosti se seřizováním strojů a zvládneš základní programování těchto strojů?

Chceš práci na dvě směny? Preferujete spíše menší společnost?

SEŘIZOVAČ - Žďársko!

Tvojí náplní práce bude:
  • seřizování strojů
  • základní programování strojů
  • optimalizace výrobních procesů

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • manuální zručnost, technické myšlení, přesnost
  • praxe ve výrobě výhodou
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • stravenkový paušál
  • osobní přístup
  • ŽÁDNÝ VELKÝ KORPORÁT
  • možnost stáže v zahraničí - Mexiko a USA

Kontakt - zadavatel pozice

Grafton Recruitment, s.r.o.

Odpovědná osoba: Medová Šárka Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.grafton.cz/

Grafton Recruitment s.r.o.
Nové Město na Moravě (okres Žďár nad Sázavou)
35000 - 40000 Kč za měsíc
Velké Meziříčí (okres Žďár nad Sázavou)
25000 - 35000 Kč za měsíc
ProJobEU s.r.o.
42000 - 45000 Kč za měsíc