Elektromontér (práce po - čt)

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Etimos Human s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Ing. Michal Tsametis
ID: 1852617 Aktualizováno před týdnem

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici Elektromontér
Místo výkonu práce - Brno - Modřice

Pracovní náplň

  • montáž a zapojení elektrovýbavy výtahové plošiny
  • elektromontáž u zákazníka, oživení, zaškolení
  • periodické prohlídky a zkoušky instalovaných zařízení
  • elektro-mechanický servis
  • spolupráce na návrzích nových provedení
  • řízení servisního vozidla
  • 1 sm provoz po-čt, po domluvě možná práce o víkendu. Po domluvě možnost přesčasů.

Požadujeme

  • praxi na obdobné pozici
  • řidičské oprávnění sk. B
  • manuální zručnost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • ohodnocení podle schopností a praxe s navýšením po zkušební době při dosažení samostatného kvalitního plnění úkolů.
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • měsíční prémie podle pracovní pozice a plnění osobních i týmových úkolů
  • mimořádná roční odměna při mimořádném finančním výsledku firmy
  • možnost dalšího odborného a pracovního růstu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • pracovní oděv, obuv
  • možnost příspěvku na důchodové připojištění po dvou letech pracovního poměru
  • mimořádné finanční příspěvky před letní i zimní dovolenou
  • Příspěvek na dopravu do práce

Kontakt - zadavatel pozice

Etimos Human s.r.o.

Odpovědná osoba: Ing. Michal Tsametis Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Žukovského 888/2
Praha 6
161 00

Brno (okres Brno-město)
aktivní nabídka
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
38000 - 50000 Kč/měsíc